Tajemnicza kampania. Filmik kandydata na burmistrza wzbudza emocje (Film)

Tajemnicza kampania. Filmik kandydata na burmistrza wzbudza emocje (Film)

Andrzej Bystron to człowiek, którego spotykasz na ulicy. Człowiek, który zawsze jest blisko ludzi, bo zna i rozumie ich potrzeby. Jest uczciwy, zawsze prawdomówny. Niezwykle zaangażowany w sprawy mieszkańców. Jako burmistrz zrealizuje konkretne inwestycje, które przyniosą realne korzyści dla gminy Kartuzy. Wybierz Andrzeja Bystrona – wybierz człowieka, który będzie słuchał głosu mieszkańców. Obejrzyj filmik i poznaj Andrzeja Bystrona, jakiego nie znasz!

Andrzej Bystron to mieszkaniec gminy Kartuzy. Posiadający wykształcenie wyższe i bogate doświadczenie w pracy samorządowej. W poprzedniej kadencji radny Rady Miejskiej w Kartuzach. Obecnie radny Rady Powiatu Kartuskiego. Szef komisji ds. skarg, wniosków i petycji.

Jest człowiekiem znającym i rozumiejącym problemy zwykłych ludzi. Człowiek uczciwy, zawsze prawdomówny. Niezwykle zaangażowany w sprawy mieszkańców. Jeden z najbardziej aktywnych radnych. Inicjator bezpośredniego połączenia Kaszub z lotniskiem. Samorządowiec, nie polityk. Prywatnie – żonaty, ojciec czworga dzieci. Miłośnik zwierząt, szczególnie psów.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku i poznania kandydata na burmistrza gminy Kartuzy Andrzeja Bystrona z innej strony:

Art. sponsorowany (Oprac. A.B.)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*