#WzgórzeMożliwości, czyli Dzień Otwarty w ZSZiO w Kartuzach

#WzgórzeMożliwości, czyli Dzień Otwarty w ZSZiO w Kartuzach

Dzień Wagarowicza, to w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego dzień otwarty. Uczniowie gimnazjów odwiedzali mury placówek, a te kusiły ofertą edukacyjną, zajęciami pozalekcyjnymi, a także koncertami, konkursami i wieloma innym przygotowanymi atrakcjami.

no images were found

Stoiska klas, szkolnego wolontariatu, kół zainteresowań, a nawet miejsca na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia. Do tego koncerty, wspólne tańczenie belgijki i degustacja godna wytrawnych smakoszy. Tak gimnazjalistów kusił Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, czyli popularne „Wzgórze”. 

Reklamy

Uczniów zainteresowanych ofertą placówki nie brakowało. W niemal całych Kartuzach spotkać mogliśmy młodzież dumnie przyodzianą w naklejki promujące szkołę. Takie hasła jak: #WzgórzeMożliwości, czy „Keep Calm i wybierz Wzgórze” krążyły po całym mieście i nie tylko.

Dodatkowo podczas Dnia Otwartego zobaczyć mogliśmy także wielu absolwentów, którzy z sentymentu odwiedzili szkołę, aby powspominać i spotkać się ze swoimi nauczycielami. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*