Wypadek na ul. Mściwoja w Kartuzach i kierowca z sądowymi zakazami

Wypadek na ul. Mściwoja w Kartuzach i kierowca z sądowymi zakazami

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj rano na ul. Mściwoja w Kartuzach, wskutek którego do szpitala trafił kierujący motocyklem. Ponadto policjanci na drogach pow. kartuskiego uchwycili kierowcę z aż trzema sądowymi zakazami prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wczoraj przed godz. 8 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w Kartuzach na ul. Mściwoja. Na miejsce natychmiast skierował policjantów, którzy ustalili, że 47 latek wyjeżdżając skodą z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku ul. Sambora 17-letniemu motocykliście.

Motocyklista na skutek uderzenia został przewieziony do szpitala. Kierujący zdarzenia byli trzeźwi. Obaj posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Reklamy

Również wczoraj po godzinie 8 w Goręczynie (gm. Somonino) policjanci z „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Po sprawdzeniu danych kierującego okazało się, do lipca 2024 roku ma trzy sądowe zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*