W poniedziałkowy poranek na drodze nr 20 doszło do niebezpiecznej kolizji osobowego opla z dostawczym iveco. Osobówka najechała na tył samochodu dostawczego. Szczęśliwie, nikt nie został ranny.
Zobacz też: Wypadek w Kłobuczynie: trzy osoby ranne [ZDJĘCIA]
Skomentuj: Wyczechowo. Kolizja opla z iveco [ZDJĘCIA]
![Wyczechowo. Kolizja opla z iveco [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/04/Wyczechowo.-Kolizja-opla-z-iveco-ZDJECIA-1000x500.jpg)


![Przyszli na świat… Dzieci urodzone w kartuskim szpitalu [2018.05.23]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/05/23052018_niemowlaki_zKaszub-11-150x150.jpg)






Najnowsze komentarze