Tokary. Budowa garażu przy OSP zakończona

Tokary. Budowa garażu przy OSP zakończona

Zakończono budowę garażu wraz z zagospodarowaniem terenu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tokarach. W ramach zadania zakupiono też nowe urządzenia na plac zabaw.

8 czerwca dokonano komisyjnego odbioru inwestycji, polegającej na budowie garażu wraz z zagospodarowaniem terenu przy remizie OSP w Tokarach. W ramach przedsięwzięcia dobudowano do istniejącego budynku remizy garaż jednostanowiskowy o powierzchni 80 m2 wraz z wykonaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, centralnego ogrzewania, zasilanego z kotła gazowego i instalacji odgromowej.

Wykonano również prace związane z zagospodarowaniem terenu, polegające na utwardzeniu kostką betonową gr. 8 cm placu przy budynku remizy o powierzchni 25 m2 oraz wykonano nowe ogrodzenie z siatki z furtką i bramą o powierzchni 30 m2. Dodatkowo w ramach przedsięwzięcia zakupiono nowe urządzenia na plac zabaw.

Reklamy

Inwestycja której łączny koszt wynosi 399 100 zł uzyskała dofinansowanie w wysokości 400 000 złotych ze środków Rządowego Programu Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin, w których funkcjonowały PGR-y.

Inwestycja przyczyni się do zwiększenia mobilności i gotowości jednostki do uczestnictwa w akcjach pożarniczo-ratowniczych, jak również poprawie ulegną w warunki dla rozwoju integracji lokalnej społeczności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*