Wigilijne spotkanie piłkarzy Cartusii 1923 [ZDJĘCIA]

Wigilijne spotkanie piłkarzy Cartusii 1923 [ZDJĘCIA]

Odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie piłkarzy V ligowej Cartusii 1923 Kartuzy, które było okazją do podsumowania rundy jesiennej bieżącego sezonu a także do podzielenia się opłatkiem i złożenia sobie nawzajem świateczno-noworocznych życzeń. W spotkaniu wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy pierwszego zespołu, a także przedstawiciele i działacze klubu z prezesem Tadeuszem Orczykowskim na czele.

20181206_231833

Zdjęcie 1 z 12

Spotkanie otworzył prezes Tadeusz Orczykowski, który przywitał przybyłych gości i złożył wszystkim świąteczno- noworoczne życzenia. Potem głos zabrał trener Błażej Adamus, który w telegraficznym skrócie podsumował rundę jesienną oraz dołączył się do życzeń prezesa. W trakcie spotkania omówiono także plany na najbliższy czas, w których przedstawiono oczekiwania klubu od drużyny i jednocześnie zdementowano plotki o woli koniecznego i za wszelka cenę awansu drużyny z powrotem do IV ligi. Podkreślono, że drużyna spełniła w rundzie jesiennej oczekiwania jakie przed nią postawił Klub, który z wyników jest w pełni zadowolony i podkreślono, że głównym celem jest przede wszystkim czerpanie radości z gry a przy okazji wygrywanie w miarę możliwości jak największej liczby meczów. Wspomniano również, że od nowego sezonu Klub planuje powołać drużynę rezerw składająca się głównie z juniorów Cartusii oraz tych, którzy w pierwszym zespole będą grali mniej. A wszystko po to, aby każdy mógł grać jak najwięcej.

Na spotkaniu wspomniano również, że przed rundą wiosenną żadnych spektakularnych wzmocnień nie będzie. Do drużyny dołączyć będzie mogło jedynie dwóch, góra trzech zawodników, ale tylko po to, aby zwiększyć rywalizację w drużynie. Jeden z nowych zawodników, którzy najprawdopodobniej będą wiosną reprezentować nasze barwy był także na spotkaniu, ale o szczegółach powiadomimy jak tylko zostaną dokonane niezbędne formalności.

Reklamy

Spotkanie przebiegło w miłej i spokojnej atmosferze i zakończyło się pożegnaniem do 15 stycznia, kiedy rozpoczniemy przygotowania do rundy rewanżowej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*