Walne zebranie GKS Cartusii 1923 już 29 marca!

Kartuski klub piłkarski podał już oficjalną datę walnego zebrania podczas którego wybrany zostanie nowy skład zarządu. Jednak jak zaznacza klub, w spotkaniu udział mogą wziąć jedynie członkowie klubu oraz osoby zaproszone.

29 marca o godzinie 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia, tj. w Kartuzach przy ul. 3 Maja 34 odbędzie się Walne Zebranie Członków GKS Cartusii 1923. 

Przypomnijmy, że wybór nowego zarządu jest pokłosie materiału, który ukazał się w Dzienniku Bałtyckim. Grupa rodziców na łamach gazety podała pod wątpliwość wiele obszarów działań zarządu klubu, m.in. pytała o pieniądze ze składek, czy zaległości w wypłatach trenerów. Szeroko o całej sytuacji pisaliśmy na początku marca.

Jak zaznacza klub, udział w walnym zebraniu mogą wziąć udział członkowie i osoby zaproszone przez Zarząd Klubu, przy czym głos stanowiący mają członkowie zwyczajni. Według statutu kartuskiego klubu piłkarskiego, przyjęcie w poczet członków zwyczajnych następuje po złożeniu deklaracji członkowskich na piśmie oraz opłaceniu składki. 

Natomiast, także w marcu, klub zyskał nowego trenera. Kartuskich piłkarzy prowadzi Maciej Cieślik.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*