Walne zebranie GKS Cartusii 1923 już 29 marca!

Walne zebranie GKS Cartusii 1923 już 29 marca!

Kartuski klub piłkarski podał już oficjalną datę walnego zebrania podczas którego wybrany zostanie nowy skład zarządu. Jednak jak zaznacza klub, w spotkaniu udział mogą wziąć jedynie członkowie klubu oraz osoby zaproszone.

29 marca o godzinie 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia, tj. w Kartuzach przy ul. 3 Maja 34 odbędzie się Walne Zebranie Członków GKS Cartusii 1923. 

Przypomnijmy, że wybór nowego zarządu jest pokłosie materiału, który ukazał się w Dzienniku Bałtyckim. Grupa rodziców na łamach gazety podała pod wątpliwość wiele obszarów działań zarządu klubu, m.in. pytała o pieniądze ze składek, czy zaległości w wypłatach trenerów. Szeroko o całej sytuacji pisaliśmy na początku marca.

Jak zaznacza klub, udział w walnym zebraniu mogą wziąć udział członkowie i osoby zaproszone przez Zarząd Klubu, przy czym głos stanowiący mają członkowie zwyczajni. Według statutu kartuskiego klubu piłkarskiego, przyjęcie w poczet członków zwyczajnych następuje po złożeniu deklaracji członkowskich na piśmie oraz opłaceniu składki. 

Natomiast, także w marcu, klub zyskał nowego trenera. Kartuskich piłkarzy prowadzi Maciej Cieślik.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*