Uroczyste ślubowanie uczniów klas IV i VII „Katolika” [ZDJĘCIA]

Uroczyste ślubowanie uczniów klas IV i VII „Katolika” [ZDJĘCIA]

Za nami uroczyste ślubowanie uczniów klas IV i VII Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II. Tym samym nowo przybyli uczniowie stali się pełnoprawnymi członkami wspólnoty szkolnej.

20181012_Slubowanie-7

Zdjęcie 1 z 21

Podczas Liturgii Mszy św. w kościele pw. św. Kazimierza ks. dyrektor Grzegorz Kudelski przypomniał, że najlepszym nauczycielem jest sam Jezus i to z niego należy czerpać wzór.   

Ks. Ryszard Różycki – asystent kościelny szkoły, podkreślił, że szkołę tworzą nie tylko nauczyciele i pracownicy szkoły, ale również rodzice i sami uczniowie.  

Reklamy

Grzegorz Stachowiak, Przewodniczący Rady Rodziców życzył uczniom mądrego dysponowania czasem, podkreślając, że wybór szkoły katolickiej jest najlepszym z podjętych w ostatnim czasie wyborów.  

Na zakończenie uczniowie klas starszych zorganizowali dla nowych uczniów otrzęsiny w miłej i radosnej atmosferze. Tego samego dnia, nauczycielka Katolickiej Szkoły Podstawowej, Elżbieta Gafka odebrała w Gdańsku z rąk Kurator Medal Komisji Edukacji Narodowej za zasługi w nauczaniu młodego pokolenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*