fot. nadesłane

5. Karnawałowy Bal Katolika na 20-lecie szkoły

Już po raz piąty, w Kartuzach w Restauracji „Złota Jesień”, odbył się Karnawałowy Bal Katolika, organizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Kartuzach.

no images were found

Karnawałowy Bal Katolika wpisał się już na stałe w kalendarz wydarzeń szkolnych. W zabawie oprócz nauczycieli i pracowników szkoły biorą udział również rodzice uczniów uczących się w Katolickiej Szkole Podstawowej, przyjaciele szkoły i absolwenci kartuskiego „Katolika”.
Zabawa miała charakter integracyjno-charytatywny. Podczas tegorocznego balu odbyły się licytacje i loterie fantowe, z których dochód przeznaczony jest na fundusz stypendialny dla uczniów szkoły.
 – Ten rok dla Katolickiej Szkoły Podstawowej będzie czasem wyjątkowym, bowiem to już 20 lat, jak w Kartuzach istnieje szkoła katolicka. 12 maja  czekają nas główne obchody świętowania istnienia szkoły z udziałem Ks. Biskupa Ryszarda Kasyny. Tegoroczny Bal pięknie wkomponował się w rozpoczęcie świętowania okrągłej rocznicy – mówi ks. G. Kudelski
Dyrekcja szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym i Radą Rodziców serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania balu i tym wszystkim, którzy wspaniale się bawili.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*