Barbara Myszk-Herrmann, Prezeska KGW w Chwaszczynie – „Na Dywaniku” [28.03.2018]

Barbara Myszk-Herrmann, Prezeska KGW w Chwaszczynie – „Na Dywaniku” [28.03.2018]

Po zwycięstwie na Powiatowym Turnieju KGW, teraz reprezentować będą powiat kartuski na etapie wojewódzkim, który już 7 kwietnia w Żukowie. Jak wyglądają przygotowania? Czy jest presja „własnej gminy”, jako gospodarza? A przy tej okazji także, jak wyglądają święta Wielkanocy u Pań z KGW? O tym w programie „Na Dywaniku” rozmawiamy z Barbarą Myszk-Herrmann, Prezeską KGW w Chwaszczynie.

Koła Gospodyń Wiejskich to stowarzyszenia, które z pasją i dużym sercem poświęcają swój wolny czas dla propagowania tradycji, kultury, a przy tym integrują lokalne środowisko. Czasami inicjatywa, która zrodziła się z pasji paru osób zamienia się w coś imponującego i bardzo profesjonalnego. Przykładem jest Koło Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna.

Po zwycięstwie na Powiatowym Turnieju KGW, teraz reprezentować będą powiat kartuski na etapie wojewódzkim, który już 7 kwietnia w Żukowie. Jak wyglądają przygotowania? Czy jest presja „własnej gminy”, jako gospodarza? A przy tej okazji także, jak wyglądają święta Wielkanocy u Pań z KGW?

Reklamy

O tym w programie „Na Dywaniku” rozmawiamy z Barbarą Myszk-Herrmann, Prezeską KGW w Chwaszczynie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*