Strefa Kultury w Chwaszczynie już otwarta

Strefa Kultury w Chwaszczynie już otwarta

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie, a dzisiaj trwa dzień otwarty. Przy obecności władz samorządowych, społeczności lokalnej i gminnych przedstawicieli kultury oficjalnie otwarto Strefę Kultury w Chwaszczynie.

fot. OKiS Żukowo

Wczoraj, 14 kwietnia, uroczyście otwarto Strefę Kultury w Chwaszczynie. To miejsce spotkań otwarte dla wszystkich chcących rozwijać swoje pasje. W ofercie znajdą się różnego rodzaju warsztaty, zajęcia językowe i ruchowe, koncerty, spotkania autorskie i wiele innych. Strefa Kultury to również siedziba stowarzyszeń i organizacji pozarządowych oraz filia biblioteki w Chwaszczynie. 

Dzisiaj, 15 kwietnia, do godz. 17:00 trwa dzień otwarty w Strefie Kultury. W programie: możliwość poznania nowej oferty czytelniczej w bibliotece, czytanie bajek przez znanych mieszkańców Chwaszczyna, gry i zabawy z amatorem, występ taneczny Szkoły Tańca Mambo, pokazy sportowe Pomorskiej Szkoły Walki Fighter, prezentacja oferty Centrum Edukacyjno-Językowej MyTime, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu strażaków z OSP Chwaszczyno, wystawa grafik Jacka Piątka, warsztaty rysunku oraz prezentacja osiągnięć KGW Chwaszczyno i Tuchom, a o godz. 13:00 koncert zespołu Czarodzieje z Kaszub. 

Reklamy

fot. OKiS Żukowo
fot. OKiS Żukowo
fot. OKiS Żukowo

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*