Tadeusz Orczykowski prezesem klubu GKS Cartusia 1923! Zdzisław Niklas znowu zrezygnował

Tadeusz Orczykowski prezesem klubu GKS Cartusia 1923! Zdzisław Niklas znowu zrezygnował

Wieloletni działacz w klubie i członek „starego zarządu” Tadeusz Orczykowski został wybrany nowym prezesem klubu GKS Cartusia 1923. Po raz kolejny z pracy w zarządzie zrezygnował Zdzisław Niklas

Miało być nowe otwarcie. Miał być nowy zarząd. Miała być nowa GKS Cartusia 1923. Jak jest?

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o wyborze „nowego” składu zarządu. Niestety brakowało kandydatur wśród rodziców dzieci, którzy nawoływali do zmiany w klubie. Efektem do zarządu wybranych zostało dwóch członków starego zarządu – Zdzisław Niklas oraz Tadeusz Orczykowski. Dodatkowo w skład zarządu weszli: Jerzy Meissner, Eugeniusz Węzeł i Ludwik Manuszewski. Teraz zarząd miał za zadanie się ukonstytuować. 

Reklamy

Prezesem Zarządu został Tadeusz Orczykowski, Wiceprezesem do spraw młodzieżowych został Jerzy Meissner. Skarbnikiem klubu wybrano Eugeniusza Węzeł a Ludwik Manuszewski pozostał członkiem zarządu.

Co ciekawe, jak informuje klub, pierwsze spotkanie nowego zarządu Cartusii 1923 Kartuzy rozpoczęło się bardzo niespodziewanie, albowiem z funkcji członka zarządu z przyczyn osobistych zrezygnował były prezes klubu Zdzisław Niklas. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Zdzisław Niklas rezygnuje. Wielokrotnie podkreślał już, że rezygnuje z funkcji prezesa, a także pracy w zarządzie. Mimo to, podczas ostatnich wyborów zaakceptował swoją kandydaturę, aby zasiadać w zarządzie. Gdy został wybrany – zrezygnował. Niestety nie poznaliśmy jeszcze przyczyn tej decyzji. Klub mówi o przyczynach osobistych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*