Poznaj kandydatów do Rady Gminy Sulęczyno! [LISTY KANDYDATÓW]

Poznaj kandydatów do Rady Gminy Sulęczyno! [LISTY KANDYDATÓW]

Sprawdź, kto kandyduje do Rady Gminy Sulęczyno oraz na stanowisko Wójta Gminy Sulęczyno! Przedstawiamy listy kandydatów!

Okręg nr 1

(Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Józefa Wybickiego, Kościelna, Kwiatowa, Letnia, Pogodna, Promyka, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Wiosenna, Zielona Droga):
  • Gawin Kazimierz, 66 lat, Sulęczyno (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Bronk Arkadiusz Tomasz, 45 lat, Węsiory (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Zielke Bolesław Jerzy, 65 lat, Sulęczyno (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)

Okręg nr 2

(Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Aleja Wojska Polskiego, Nauczycielska, Rzemieślnicza, Sosnowa, Szkolna oraz część miejscowości bez ulic. Miejscowość: BUKOWA GÓRA):
  • Gawin Maciej, 36 lat, Sulęczyno (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Gliniecki Kazimierz Andrzej, 43 lata, Sulęczyno (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)

Okręg nr 3

(Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Abrahama, A. Majkowskiego, Aleja Zwycięstwa, Cicha, Generała Józefa Hallera, Ks. Zapałowskiego, Leśna, Sobótki, Stolemów, Świętojańska, Szara, Zagóry, Zimna Góra):
  • Bielicka Irena, 55 lat, Sulęczyno (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Kreft Tomasz, 36 lat, Sulęczyno (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Bladowska Bogumiła Teresa, 53 lata, Sulęczyno (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Zblewska Helena Renata, 27 lat, Sulęczyno (KWW Prawo i Samorządność)

Okręg nr 4

(Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Brzozowa, Damroki, Derdowskiego, Dębowa, Ekologiczna, Floriana Ceynowy, Gowida, Kaszubska, Kartuska, Mestwina, Modrzewiowa, Mściwoja, Leszczynowa, Stroma, Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Trakt Słupski):
  • Kulas Dariusz Jan, 44 lata, Sulęczyno (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawy)
  • Malek Roman Marcin, 60 lat, Sulęczyno (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)

Okręg nr 5

(Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Borowikowa, Dolina j. Głębokiego, Grzybowa, Gwiezdna, Jeziorna, Kosmiczna, Księżycowa, Lawendowa, Nad Jarem Słupi, Planetarna, Słoneczna, Szydlicka, Wrzosowa, Żurawia oraz miejscowości: KŁODNO, NOWY DWÓR, OSTRÓW MAUSZ. Sołectwo ZDUNOWICE):
  • Gawin Marcin, 31 lat, Sulęczyno (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Skierawska Teresa, 63 lata, Sulęczyno (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Zblewski Jan, 49 lat, Ogonki (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 6

(Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Klonowa, Królewska, Krótka, Lęborska, Podwórkowa, Szlachecka, Wąska. Część miejscowości Mściszewice od nr 53 – 54, 57 – 60, 62, 64, 66 – 80 a, 82 – 85, 120 – 120 d, 126 – 129):
  • Las Grażyna, 50 lat, Mściszewice (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Keller Sławomir Adam, 51 lat, Mściszewice (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Chylewski Jacek Andrzej, 52 lata, Mściszewice (KWW Prawo i Samorządność)
  • Zaworski Jerzy Józef, 63 lata, Mściszewice (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 7

(Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Jeziorna, Kaszubska, Letnia, Lipowa, Łabędzia, Pogodna, Polna, Słoneczna, Wspólna. Część miejscowości Mściszewice od nr 86 – 91p, 93 – 95, 121 – 123, 151):
  • Dera Robert Herman, 33 lata, Mściszewice (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Klinkosz Marcin Jan, 37 lat, Mściszewice (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Jereczek Michał Wacław, 27 lat, Mściszewice (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Hinc Edmund Leon, 55 lat, Mściszewice (KWW Prawo i Samorządność)
  • Dąbrowski Brunon Gerard, 74 lata, Mściszewice (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 8

(Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Abrahama, Alojzego Zaworskiego, Kartuska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Ks. Tadeusza Jezierskiego, Ks. Leopolda Pikarskiego, Leśna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wrzosowa. Część miejscowości Mściszewice od nr 96, 97 – 105, 107 – 117):
  • Zelewska Anita Maria, 33 lata, Mściszewice (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Kamiński Grzegorz, 47 lat, Mściszewice (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Klasa Adam Karol, 31 lat, Mściszewice (KWW Prawo i Samorządność)

Okręg nr 9

(Część SOŁECTWA WĘSIORY: część miejscowości WĘSIORY-ulice: Bytowska, Brzozowa, Kartuska, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Przemysłowa. Część miejscowości Węsiory od nr 102, 103, 104, 104H):
  • Kropidłowska Aldona Krystyna, 41 lat, Węsiory (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Stefańska Alicja, 35 lat, Węsiory (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Myszk Wiesława Anna, 44 lata, Węsiory (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Cieszyński Jan Marek, 18 lat, Borowiec (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 10

(Część SOŁECTWA WĘSIORY: Część miejscowości WĘSIORY-ulice: Boczna, Czereśniowa, Jeziorna, Kościelna, Osiedlowa, Słoneczna, Spacerowa, Stroma, Wichrowe Wzgórze, Zielona oraz część miejscowości Węsiory nr 101, 107, 136m):
  • Łukowicz Maria, 42 lata, Węsiory (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Toporek Zbigniew Michał, 29 lat, Sulęczyno (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Styp-Rekowski Józef, 58 lat, Węsiory (KWW Prawo i Samorządność)
  • Marszk Tadeusz, 48 lat, Węsiory (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 11

(Część SOŁECTWA WĘSIORY: Miejscowości: BOROWIEC, CZARLINO oraz część miejscowości Węsiory o nr 85):
  • Treder Łukasz Stanisław, 34 lata, Borowiec (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Hinc Barbara Marta, 30 lat, Borowiec (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Bielawa Szymon Robert, 19 lat, Borowiec (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 12

(Część SOŁECTWA PODJAZY: miejscowość AMALKA, część miejscowości PODJAZY od nr 3 – 9a, 11 – 15, 17b – 20, 22, 26 – 33):
  • Bielicki Grzegorz, 56 lat, Podjazdy (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Matusiewicz Stefan Józef, 57 lat, Amalka (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Kotłowski Wojciech Józef, 37 lat, Podjazy (KWW Prawo i Samorządność)

Okręg nr 13

(Część SOŁECTWA PODJAZY: część miejscowości PODJAZY od nr 35 – 37, 40, 42 – 44, 80, 155B, 156, 156h, 157h, 160 – 161, 163g i h. Miejscowość WIDNA GÓR):
  • Wenta Marzena Teresa, 42 lata, Widna Góra (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Myszk Czesław, 58 lat, Widna Góra (KWW Wpólnie dla Przyszlości Gminy)
  • Dolny Krzysztof Karol, 30 lat, Mściszewice (KWW Prawo i Samorządność)

Okręg nr 14

(Sołectwa: KISTOWO, SUCHA):
  • Stefański Marian Feliks, 57 lat, Kołodzieje (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Kujda Dorota Anna, 36 lat, Kistowo (KWW Samorządne Kaszuby – Nasze Sprawe)
  • Kropidłowski Jan Grzegorz, 56 lat, Kistowo (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Cichosz Lucyna Agnieszka, 45 lat, Kołodzieje (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 15

(Sołectwa: BOREK, ŻAKOWO):
  • Kelm Elżbieta, 43 lata, Borek (KWW Nasz Region – Bliżej Wyborców)
  • Malek Józef, 63 lata, Borek (KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy)
  • Plichta Piotr Robert, 35 lat, Żakowo (KWW Prawo i Samorządność)
  • Złoch Stanisław Józef, 70 lat, Żakowo (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*