Weź udział w konkursie talentów komicznych „TAAAlencik Show”!

Weź udział w konkursie talentów komicznych „TAAAlencik Show”!

Już 15 maja w Miszewie odbędzie się pierwsza edycja Powiatowy Konkurs Talentów Komicznych „TAAAlencik Show”. Wziąć udział w nim mogą uczniowie szkół podstawowych. Występy uczestników oceniać będą m.in. Rudi Schubert oraz członkowie kabaretu LIMO – Wojciech Tremiszewski i Szymon Jachimek.

 

Powiatowy Konkurs Talentów Komicznych „TAAAlencik Show” ma na celu wyłonienie talentów komicznych i kabaretowych wśród uczniów szkół podstawowych z powiatu kartuskiego. Odbywać się on będzie w czterech kategoriach, a występy oceniać będą osoby zawodowo związane ze sceną.

Weź udział w „TAAAlencik Show”!

Organizatorem konkursu jest Teatr Dziecięcy JANTARK, będący częścią Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Miszewie. Skierowany jest on do uczniowie klas od 0 do VIII szkół podstawowych powiatu kartuskiego. Zespoły spróbować swoich sił na scenie kabaretowej, składać mogą się maksymalnie z 5 osób.

Zadaniem uczestników będzie przedstawienie programu artystycznego nie dłuższego niż 5 minut. Udział w konkursie będzie polegał na zaprezentowaniu jury swojego talentu w kategoriach: skecz kabaretowy, piosenka kabaretowa, inny talent komiczny lub kabaretowo po kaszubsku. Uczestnik może zgłosić udział w maksymalnie dwóch kategoriach.

Nagrodą główną dla każdego z laureatów wszystkich kategorii, będzie występ na sali Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie w dniach 8 i 9 czerwca, jako support dla Teatru dziecięcego JANTARK.

 

W jury konkursu zasiądą osoby publiczne, zawodowo zajmujące się pracą na scenie i w mediach. W jego skład wejdzie Rudi Schubert – piosenkarz, satyryk, aktor oraz były prowadzący kultowych „Śpiewających fortepianów”. Wraz z nim występy młodych artystów oceniać będą znani z kabaretu LIMO oraz grupy Muflasz: Wojciech Tremiszewski i Szymon Jachimek. Towarzyszyć im będzie aktor gdańskiego Teatru Miniatura, Wojciech Strachura oraz społecznik prezes ZKP oddział Banino, Eugeniusz Pryczkowski.

Reklamy


Zgłoszenie do konkursy należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej w Miszewie do 30 kwietnia. Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszeń dostępna jest na stronie Teatru JANTARK.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*