fot. GOK Sulęczyno

Szczypiornistki z Kamienicy Szlacheckiej najlepsze w powiecie

Szczypiornistki z całego powiatu spotkały się na hali sportowej w Sulęczynie. Były to eliminacje do półfinałów wojewódzkich. W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej najlepsza okazała się drużyna z Kamienicy Szlacheckiej.

no images were found

W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt wzięło udział sześć zespołów z całego powiatu. Igrzyska były równocześnie eliminacjami do półfinałów wojewódzkich. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie grały systemem „każdy z każdym”, następnie półfinały i finał.

Po rozgrywkach grupowych w półfinałach zagrały dziewczyny z Goręczyna i Sulęczyna oraz Mściszewice i Kamienica Szlachecka. O piąte miejsce zagrało Żukowo i Gowidlino. W finale lepszą drużyną okazała się Kamienica Szlachecka pokonując Goręczyno.

Reklamy

Podczas podsumowania nagrody wręczyli Tomasz Marcholewski – wicedyrektor Zespołu Szkół w Sulęczynie oraz Grzegorz Stefański – prezes UKS „Młody Sportowiec”. Zawody poprowadził Krzysztof Baske. Fundatorem nagród w postaci pucharów i medali był Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie.

Turniej odbył się 6 marca na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sulęczynie.

Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – Kamienica Szlachecka

II miejsce – Goręczyno

III miejsce – Mściszewice

IV miejsce – Sulęczyno

V miejsce – Gowidlino

VI miejsce – Żukowo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*