Gmina Sierakowice zaprasza 1 maja pod Drewniany Zabytkowy Kościoł w Sierakowicach. Tam w towarzystwie Młodzieżowej Orkiestry Dętej włączymy się w ogólnopolską akcję i punktualnie o 12:00 zaśpiewamy „Odę do radości”.

W odpowiedzi na zaproszenie Związku Miast Polskich, gmina Sierakowice włącza się w obchody 15. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji 1 maja, punktualnie o 12:00 wspólnie zaśpiewamy „Odę do radości”. Wydarzeniu akompaniować będzie Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Sierakowice. Tego dnia zaprezentują się też najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w im. Józefa Piłsudskiego, którzy zatańczą z europejską flagą, a także ich starsi koledzy- Odyseusze, którzy niebawem będą reprezentować Polskę na Odysei Umysłu w Stanach Zjednoczonych. Wszystko dziać będzie się pod Drewnianym Zabytkowym Kościołem.




![74. rocznica Marszu Śmierci w Pomieczynie [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2019/02/Marsz-Smierci-Pomieczyno-2019-zKaszubinfo52029267_2260667880856106_4194173269785444352_n-150x150.jpg)


![IV Sesja Rady Gminy Sulęczyno [TRANSMISJA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/12/1-Sesja-Rady-Gminy-Suleczyno-2018-02-12-zKaszub-7-150x150.jpg)
![TV z Kaszub: pilates na dobry początek [WIDEO]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/12/TV-z-Kaszub-pilates-na-dobry-poczatek-WIDEO-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze