Stężyca. Agroturystyka „U Danusi” zachęca do rezerwacji apartamentów

Stężyca. Agroturystyka „U Danusi” zachęca do rezerwacji apartamentów

Marzysz o pobycie w wyjątkowym apartamencie w samym sercu Kaszub? Zależy Ci na ciszy, spokoju, bliskości kaszubskich jezior oraz sielskiej […]

Marzysz o pobycie w wyjątkowym apartamencie w samym sercu Kaszub? Zależy Ci na ciszy, spokoju, bliskości kaszubskich jezior oraz sielskiej atmosferze? Odwiedź Gospodarstwo Agroturystyczne „U Danusi” w Stężycy!

Danuta Dzwonkowska, właścicielka Gospodarstwa Agroturystycznego „U Danusi” w Stężycy poszczycić się może bardzo dobrym, pomimo pandemii, sezonem turystycznym w roku ubiegłym. Przyznaje, że fakt, iż wielu Polaków nie zdecydowało się na zagraniczny wyjazd wakacyjny, korzystnie wpłynął na obłożenie w jej gospodarstwie. O wolnych pokojach turyści, którzy spontanicznie zdecydowali się na wyjazd na Kaszuby, mogli zapomnieć.

-W okresie letnim, kiedy słoneczna pogoda towarzyszy nam każdego dnia, jest tutaj pięknie. Turyści, którzy preferują tego rodzaju formę wypoczynku, zachwyceni są tym miejscem. Sama Stężyca zaś to cudowna, malownicza miejscowość – mówi D. Dzwonkowska. – Oprócz turystów, którzy najczęściej odwiedzają nas latem, przyjeżdżają tutaj też pracownicy różnych branż, którzy korzystają z naszych pokoi poza sezonem.

Danuta Dzwonkowska podkreśla, że nie straszna jej stale rosnąca konkurencja w okolicy Stężycy, bowiem tylko w jej agroturystyce turyści odnajdą tak niepowtarzalny klimat. Do zaoferowania ma między innymi trzy piękne apartamenty, pokoje oraz domek. W apartamentach znajdują się po dwie sypialnie (lub tzw. duże pokoje), kuchnia, łazienka oraz duży taras. Każdy z nich może pomieścić od sześciu do ośmiu osób.

Na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego „U Danusi” znajduje się duży ogród, altana, grill oraz oczko wodne. W domku zaś znajduje się pokój z aneksem kuchennym, łazienka i sypialnia. Co istotne, do domku przylega oddzielny ogród, z którego najemcy mogą korzystać. W stężyckiej agroturystyce również dzieci nie będą się nudzić. Znajduje się tam bowiem mini-plac zabaw z huśtawkami i trampoliną. Gospodarstwo Agroturystyczne „U Danusi” ma również swój profil na Facebooku, który można odwiedzić tutaj.

Nasza rozmówczyni zaznacza też, że Stężyca to miejscowość od kilku lat znana jako „kaszubska stolica disco polo”, w związku z czym miłośnicy imprez tego rodzaju, jeśli takowe będą się odbywać w tym roku, również mogą skorzystać z noclegów w jej agroturystyce. 

 

Dane kontaktowe:

Ul. Majkowskiego 15a, 83-322 Stężyca

Tel. 600 577 821

wczasy2006@wp.pl

http://www.stezyca.agrowakacje.pl

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*