Sport. Sukces Kamila Smętocha na mistrzostwach MMA Polska

Sport. Sukces Kamila Smętocha na mistrzostwach MMA Polska

Kamil Smętoch, wychowanek klubu Fantom MMA Kartuzy po zaciętych 4. pojedynkach na 3. mistrzostwach MMA Polska w Warszawie zdobył złoty medal. To nie pierwsze „złoto”, jakie zdobył Kamil, ponieważ na 1. zawodach, organizowanych przez MMA Polska, również stanął na szczycie podium. Na tym nie koniec medali dla „naszych”.

Spory sukces osiągnęła również Patrycja Krenke, która na 2. ostatnich zawodach, organizowanych przez ta samą federację, zdobyła 2 srebrne medale. Kolejne zdobycze w postaci złotych medali powędrowały do Kacpra Wydrowskiego, który na ostatniej gali w Chojnicach zaprezentował wysoki poziom przygotowania i w pięknym stylu zakończył walkę przez nokaut.

-Rok 2022 rozpoczął się bardzo intensywnie, ponieważ po prawie 2 letniej przerwie spowodowanej przez pandemię, zawodnicy klubu Fantom MMA Kartuzy są głodni sukcesów – mówi trener Zbigniew Hormański. – Na co dzień trenujemy w Kaszubskim Centrum Sportów Walki na ulicy Węglowej 1, gdzie zapraszamy amatorów, jaki i doświadczanych zawodników do wzięcia udziału w tej pięknej przygodzie sportowej.

Reklamy

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*