Ślubowanie pierwszoklasistów SP nr 1 w Żukowie: na Kwiecistej Polanie [ZDJĘCIA]

Ślubowanie pierwszoklasistów SP nr 1 w Żukowie odbyło się 6 października. Uroczystość o roku budzi wiele emocji wśród dzieci, nauczycieli i rodziców.

sp1_zukowo_slubowanie_001

Obraz 1 z 13

fot. SP nr 1 Żukowo

 

Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor Renata Stubińska Nalewajek, która powitała przybyłych gości i przybliżyła dzieciom istotę wyjątkowego ceremoniału ślubowania. Na początku jednak, dzieci zostały powitane na „Kwiecistej Polanie” przez jej mieszkańców: Motyla, Słonecznika, Maka i Biedronkę, by przejść wesoły test sprawnościowy na koniec którego pasowania dokonała z-ca dyr. Małgorzata Kurkowska.

Zobacz też: Budżet Obywatelski Żukowa 2018: trzy projekty do realizacji

Najważniejszym momentem było ślubowanie uczniów na sztandar szkoły. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie.

Gratulacjom i prezentom nie było końca, wychowawczynie klas panie: Beata Formella, Barbara Adamczyk, Paulina Stobba-Kur i Helena Kukielska wręczyły dyplomy Pierwszoklasisty, uczniowie otrzymali upominki od swoich starszych kolegów z klas trzecich i od ukochanych rodziców. Do gratulacji dołączyli również zaproszeni goście, Burmistrz Gminy Żukowo Wojciech Kankowski, który wśród podarunków dla dzieci umieścił znaki odblaskowe w trosce o ich bezpieczeństwo. Życzenia przekazane zostały również przez przewodniczącą Rady Rodziców Sabinę Rogalską-Antosik , dyrektor OKIS Aleksandrę Rogalewską i radnego – Tyberiusza Tredera.

Na zakończenie dzieci pozowały do zdjęć, by uwiecznić chwilę, gdy stali się uczniami. Gratulujemy!

Skomentuj: Ślubowanie pierwszoklasistów SP nr 1 w Żukowie: na Kwiecistej Polanie [ZDJĘCIA]

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*