Siłownia Studio Fit-Panda w Żukowie zaprasza!

Siłownia Studio Fit-Panda w Żukowie zaprasza!

Dokładnie 10 października 2018 r. w miejscu dobrze znanym mieszkańcom Żukowa, czyli przy ulicy Pożarnej 3 otwarte zostało Studio Fit-Panda.

Poza miejscem zmieniło się tam dosłownie wszystko. Dysponująca nowym sprzętem siłownia nastawiona jest przede wszystkim na jakość. Przez większość czasu obecny jest właściciel a zarazem trener personalny Łukasz Prus, który chętnie pomoże, doradzi i oprowadzi. Więc jeżeli nigdy nie byłeś na siłowni, boisz się i nie wiesz jak obsługuje się maszyny – to idealne miejsce dla Ciebie! Tutaj spotkasz się z miłą, życzliwą i pomocną kadrą. Sprawimy, że poczujesz się jak u siebie.

Sprzętu ciągle przybywa, jednak poza typową siłownią – przeprowadzane są tutaj zajęcia fitness, cross treningu, a nawet taneczne! Pod okiem doświadczonych instruktorów (m.in. Moniki Prus, instruktorki tańca) panie mogą spróbować swoich sił w typowo kobiecych tańcach takich jak „Divas Style”, ” „Dancehall” czy „High Heels”, gdzie obcasy są istotnym elementem.

Bardziej wymagający mogą spróbować swoich sił na „Crossie” lub „Tabacie” z Łukaszem lub zawalczyć o piękną figurę z Weroniką Perec (Trampoliny, Joga, Żelazny pośladek, Piloxing), Magdą Melaniuk (TBC, Zdrowy kręgosłup), Natalią Bigus (Slavica dance) i Agnieszką Dąbrowską (Step, Brazylijski pośladek, Latino dance). Taki skład gwarantuję osiągnięcie założonego celu jak i super atmosferę.

Oczywiście pamiętając o wszystkich klientach stworzone zostały również zajęcia dla seniorów i dzieci. Rytmiczna muzyka połączona z fitnessem przyciąga ludzi w każdym wieku, począwszy od maluszków aż po osoby starsze. Zawsze lepszą opcją jest odrobina ruchu i uwolnienie endorfin, zamiast siedzenia przed telewizorem. Dodatkowo sport jest dobrą terapią na stres i natłok pracy. Efektem ubocznym jest tylko gubienie kilogramów i modelowanie sylwetki, a przecież to jesteśmy w stanie przeżyć, prawda? ?

Od listopada rozbudowuje się tam także gabinet fizjoterapii. Świadczone będą liczne zabiegi z tym związane.

Ponadto można nabyć tam dobrej jakości suplementy diety w praktycznie internetowych cenach.

Polityka współpracy klubu zakłada promowanie lokalnych przedsiębiorców.

Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00, a w weekendy od 8:00 do 20:00.

Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź na facebooku „Studio Fit-Panda”, stronie internetowej „fit-panda.pl” oraz pod numerem telefonu 58 355 07 06.

\

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*