Sierakowice. Sprzedali metalowy łup na złomie. Szybko wpadli w ręce policji

Sierakowice. Sprzedali metalowy łup na złomie. Szybko wpadli w ręce policji

Efektem pracy policjantów z Komisariatu Policji w Sierakowicach jest odzyskanie metalowych elementów o wartości około 1500 złotych, skradzionych z nieczynnego ośrodka wypoczynkowego. Kilkadziesiąt minut od zgłoszenia kradzieży policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o to przestępstwo mężczyzn. 28- i 45- latek ukradli cztery pary drzwi konstrukcji metalowej, które chcieli sprzedać w punkcie skupu złomu.

Wczoraj policjanci z Sierakowic zostali powiadomieni o kradzieży czterech par metalowych drzwi z nieczynnego ośrodka wypoczynkowego w Kamienickim Młynie. Łączną wartość strat pokrzywdzony oszacował na około 1500 złotych.

Pracujący nad sprawą policjanci bardzo szybko ustalili, że złodziej sprzedał swój łup w jednym z punktów skupu złomu. Kiedy policjanci dotarli w wytypowane miejsce, zastali tam dwóch mężczyzn w wieku 28 i 45 lat, którzy próbowali spieniężyć swój łup.

Reklamy

Mężczyźni zostali zatrzymani, a ukradzione drzwi policjanci oddali pokrzywdzonemu. Podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży za którą grozi im 5 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*