Sierakowice. Policja zaprasza mieszkańców na debatę społeczną

Sierakowice. Policja zaprasza mieszkańców na debatę społeczną

Komendant Komisariatu Policji w Sierakowicach zaprasza mieszkańców gminy na debatę społeczną. Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia o godz. 12 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sierakowicach.

Policjanci z Sierakowic zapraszają mieszkańców gminy na debatę społeczną, która odbędzie się w dniu 28 kwietnia o godz. 12 w Gminnym Ośrodku Kultury. Debata ma charakter otwartego spotkania, na które komendant Komisariatu Policji w Sierakowicach zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa w danym rejonie.

W spotkaniu udział weźmie pracownik jednego z banków. Podczas debaty przedstawione zostaną różne rodzaje oszustw oraz sposoby przeciwdziałania.

Reklamy

Poruszone zostaną kwestie związane z funkcjonowaniem krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa jako narzędzia umożliwiającego lokalnej społeczności szybkie i anonimowe informowanie policji o miejscach zagrożonych oraz istota aplikacji internetowej moja komenda, pozwalającej mieszkańcom na szybkie nawiązanie kontaktu z dzielnicowym rejonu, w którym zamieszkują.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*