Sierakowice. Policjant po służbie złapał złodzieja na targowisku. Okazało się, że ten był poszukiwany

Sierakowice. Policjant po służbie złapał złodzieja na targowisku. Okazało się, że ten był poszukiwany

Bycie policjantem to coś więcej niż praca w ustalonych godzinach. To służba, którą policjanci pełnią przez całą dobę. Swoją postawą potwierdził to policjant z Komisariatu Policji w Sierakowicach, który w czasie wolnym na terenie targowiska gminnego zatrzymał sprawcę kradzieży. Zatrzymany mężczyzna był też poszukiwany przez organy ścigania.

W minioną sobotę funkcjonariusz Komisariatu Policji w Sierakowicach, asp.szt. Mirosław Lejkowski, będąc poza służbą na terenie targowiska gminnego w Sierakowicach, na widok uciekającego mężczyzny, który wcześniej dokonał kradzieży odzieży, zatrzymał go, a następnie wezwał na miejsce patrol policji.

Dodatkowo okazało się, że 37-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez policjanta, był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową. W związku z popełnionym wykroczeniem sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

Reklamy

Swoją postawą policjant udowodnił, że funkcjonariusz policji pełni służbę przez całą dobę, a bycie policjantem to misja, służba społeczeństwu i przede wszystkim gotowość, by o każdej porze dnia oraz nocy reagować na łamanie prawa.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*