Sierakowice. Kaszubska Influencerka nagra utwór o „krainie miłości”. Wystąpią dzieci

Sierakowice. Kaszubska Influencerka nagra utwór o „krainie miłości”. Wystąpią dzieci

Wspólnie z Tuchlińskimi Skrzatami Karolina Stankowska, czyli Kaszubska Influencerka nagra utwór o słynnej „krainie miłości” – Sierakowicach. Utwór ujrzeć ma światło dzienne już w Dzień Dziecka i ma być całkowicie kaszubskojęzyczny.

Za Karoliną Stankowską, czyli słynną Kaszubską Influencerką nawet nam trudno nadążyć. Niedawno pisaliśmy o teledysku, jaki nagrała wspólnie z osobowościami Kartuz, a także o jej nadchodzącym występie na Pikniku Rodzinnym w Przodkowie.

W najbliższych planach regionalistki, jak się okazuje, jest też nagranie utworu o „krainie miłości”, czyli o Sierakowicach, słynących niegdyś z najwyższego przyrostu naturalnego w Polsce. O swoich zamiarach K. Stankowska poinformowała dziś w mediach społecznościowych.

Reklamy

Zobacz również: Kaszubska Influencerka przygotowuje klip o „stolicy Kaszub”

-Wraz z Piotrem Łopackim stworzyliśmy utwór dla dzieci i o dzieciach z Krainy Miłości. W zeszłym roku będąc w jury pierwszy raz widziałam występ Tuchlińskich Skrzatów, rozkochały mnie w sobie i wiedziałam, że muszę z nimi zrobić wspólny projekt pisze Kaszubska Influencerka. – To dzieci, które tak kochają folklor, to właśnie one dają mi kopa i motywację, dla nich powstał ten utwór i dla wszystkich dzieci z gminy Sierakowice. Utwór światło dziennie ujrzy 1 czerwca – Dzień Dziecka! I całkowicie kaszubskojęzycznie. A dziewczyny zaśpiewają ze mną wspólny refren!

Zobacz również: Zbliża się Piknik Rodzinny. Wystąpi Kaszubska Influencerka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*