Piosenka o „krainie miłości” zmierza na YouTube

Piosenka o „krainie miłości” zmierza na YouTube

Po teledysku o „stolicy Kaszub” przyszedł czas na słynną „krainę miłości”! Już jutro swoją premierę na YouTube będzie miał utwór o Sierakowicach, którego autorką jest oczywiście Karolina Stankowska, czyli Kaszubska Influencerka. Kogo w nim zobaczymy?

Dla Karoliny Stankowskiej, czyli popularnej Kaszubskiej Influencerki ostatni czas jest bardzo pracowity. Niedawno oglądaliśmy teledysk o Kartuzach z okazji 100-lecia miasta, a w przygotowaniu jest również klip o kaszubskiej tabace. Okazuje się, że to nie wszystko.

Jutro, a więc 1 czerwca w Dzień Dziecka swoją premierę na YouTube będzie miał teledysk o słynnej „krainie miłości”, czyli Sierakowicach. Jak mówi K. Stankowska, utwór nagrany został w języku kaszubskim i zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wystąpią w nim dziewczynki z „Tuchlińskich Skrzatów”.

Reklamy

Zobacz również: Piękny teledysk o Kartuzach już na YouTube

-Do udziału w teledysku dzieci przygotowywała Pani Irena Warmowska, a ujęcia do klipu nagrywaliśmy w Sierakowicach i Mojuszewskiej Hucie (krajobrazy) – mówi Kaszubska Influencerka. – Teledyski pozwalają mi odkrywać nowe miejsca, gdyż sama nie wiedziałam, że Sierakowice są takie piękne.

Realizację klipu wsparły firmy BAT, Oktan, Hydraulik Kaszuby, Janca, Gerlej, Zenon Mański i Hydro-Serwis.

Zobacz również: Powstanie teledysk o tabace. Poszukiwani chętni do udziału!

Zobacz również: Kaszubska Influencerka nagra utwór o „krainie miłości”. Wystąpią dzieci

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*