Sianowo. Nowa winda i zewn. klatka schodowa w ośrodku geriatrycznym

Sianowo. Nowa winda i zewn. klatka schodowa w ośrodku geriatrycznym

Podopieczni Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie doczekali się nowej windy oraz zewnętrznej klatki schodowej. Placówka zapewnia całodobową opiekę osobom dorosłym, które z uwagi np. na sytuację zdrowotną bądź życiową kwalifikują się do takiej formy pomocy.

Najnowsza inwestycja gminy Kartuzy przeprowadzona z myślą o osobach starszych i cierpiących na różnorakie choroby pomoże w codziennym funkcjonowaniu zarówno pracownikom, jak i pensjonariuszom placówki.
 
Przypominamy, że w ubiegłej kadencji kartuskiego samorządu ośrodek w Sianowie przeszedł pełną termomodernizację, zmieniło się też otoczenie budynku – plac przed nim wyłożono kostką brukową. Całkowita wartość inwestycji to ponad 153 tys. złotych. Dofinansowanie z PFRON-u zaś wyniosło 76 000 złotych.
 
Ośrodek Geriatryczny w Sianowie zapewnia całodobową opiekę osobom dorosłym, które z uwagi na sytuację zdrowotną, życiową, warunki rodzinne, materialne czy mieszkaniowe kwalifikują się do tej formy pomocy. Placówka zaspokaja niezbędne potrzeby bytowe, opiekuńcze, edukacyjne, społeczne i religijne swoim podopiecznym.
 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*