Rusza wielka wyprzedaż rowerowa! Właściciel sklepu na kartuskim Manhattanie ogłasza zamknięcie

Rusza wielka wyprzedaż rowerowa! Właściciel sklepu na kartuskim Manhattanie ogłasza zamknięcie

Wieloletni sklep rowerowy „Cross Bike”, działający nieprzerwanie na kartuskim Manhattanie, ogłasza wyprzedaż rowerów w związku z decyzją o zakończeniu działalności. Do kiedy będzie funkcjonował i na jaką obniżkę cen jednośladów mogą liczyć klienci?

Kazimierz Gieryszewski od ponad 30. lat prowadzi na słynnym kartuskim Manhattanie sklep rowerowy „Cross Bike”. Jak informuje na łamach naszego portalu, w związku z decyzją o zamknięciu sklepu najpóźniej do 2025 roku, ogłasza wyprzedaż rowerów. Tym samym można nabyć u niego jednoślad za cenę niższą o 20 procent!

-Po ponad 30. latach działalności przyszedł czas, aby ją zakończyć i przejść na emeryturę. Chciałbym podziękować swoim wszystkim, a zwłaszcza stałym klientom, którzy wiernie do mnie wracali przez lata – mówi K. Gieryszewski. – Przez ten okres niekiedy nawet 3 pokolenia kupowały u mnie rowery. Tym samym uruchamiam dużą wyprzedaż, by zachęcić klientów do zakupu towaru, który mam na sklepie. Ceny rowerów będą obniżone o 20 procent, a na pozostały asortyment również będzie upust.

Reklamy

Zobacz również: Kartuzy. Rower elektryczny – wady i zalety

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*