Fot.: mat. organizatora

Runmageddon Gdynia z Michałem Wlazło i Arturem Siódmiakiem [ZDJĘCIA]

Runmageddon Gdynia z Michałem Wlazło i Arturem Siódmiakiem! Wojownik MMA w biegu z przeszkodami weźmie udział już po raz kolejny, a dla byłego reprezentanta kraju w piłce ręcznej będzie to debiut.

 

Runmageddon.1

Zdjęcie 1 z 3

Fot.: mat. organizatora

Runmageddon Gdynia z gwiazdami sportu

Michał Wlazło to zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej, zawodowy mistrz Europy K-1 oraz kilkukrotnym mistrz Polski Muay Thai.

Zobacz też:  Artur Siódmiak dla TV z Kaszub o tym, co robi w powiecie kartuskim [WIDEO]

– Runmageddon jest dla mnie dużym wyzwaniem – mówi Michał Wlazło. – Choćby z tego względu, że przystępując do walki w klatko-ringu wiem czego mogę się spodziewać, Runmageddon to za każdym razem niewiadoma. To nie jest zwykły, nudny bieg, można się ubrudzić błotem i pokonywać bardzo wymyślne przeszkody. Myślę, że w młodości każdy marzył o takim placu zabaw! Na trasie jest wiele przeszkód wymagających sporej siły, charakteru i hartu ducha, czyli to co mamy na co dzień trenując do walki. Niedzielny bieg traktuję jako część przygotowań do walki, która odbędzie się na FEN 17, 12 maja w Gdyni – dodaje zawodnik  MMA.

Reklamy

Artur Siódmiak,  piłkarz ręczny, były reprezentant Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich, wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009  w Runmageddonie wystartuje po raz pierwszy.

– To mój pierwszy start w Runmageddonie – wyznaje Artur Siódmiak. – Jestem bardzo ciekawy co zastanę na trasie. Słysząc opinie o biegu i patrząc na relacje uczestników, jestem przekonany, że będzie to okazja nieźle się ubrudzić, zmęczyć i przekroczyć metę z szerokim uśmiechem – przyznaje Siódmiak.

Runmageddon Gdynia: miasteczko pełne stref

I z całą pewnością organizatorzy Runmageddonu postarają się, by uczestnicy biegu porządnie się zmęczyli. A jak już dostaną w kość to razem z kibicami będą mogli odpocząć w specjalnie zaaranżowanym ranmageddonowym  miasteczku. Tam w  specjalnych strefach kibica,  przygotowanych przez partnerów i sponsorów imprezy, będą mogli skorzystać z różnych atrakcji. Czekać na nich będą m.in. Strefa Renault, Strefa Relaksu, Strefa Challenge Haier, Cross Fight Arena oraz bogata strefa gastronomiczna i EXPO.

Oczywiście, nie zabraknie też stanowisk do  masażu częściowego, obsługiwanych przez partnera imprezy – Mana Day Spa (koszt masażu to 20 złotych). Oprócz masażu, każdy chętny będzie mógł przeprowadzić, analizę składu ciała, dzięki specjalnemu urządzeniu – InBody.

Podczas eventu Runmageddon Gdynia będzie dostępna także kolekcja męska i damska PitBull Sports limitowana seria odzieży sportowej zaprojektowana specjalnie dla Runmageddon. Część z tej unikalnej kolekcji dostępna jest jedynie w trakcie imprez oraz w sklepie internetowym.

Skomentuj: Runmageddon Gdynia z Michałem Wlazło i Arturem Siódmiakiem [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*