Fot.: Waldek Kaiser

Runmageddon Gdynia 2017: wielka galeria uczestników [ZDJĘCIA]

Runmageddon Gdynia 2017 tym przygotowany został z rozmachem. Na sześciokilometrową trasę najeżoną przeszkodami wyruszyło w sobotę tysiące śmiałków. Zobacz wielką galerię zawodników! Zdjęcia z pierwszego dnia zawodów.

Galeria obecnie zawiera niemal 500 zdjęć. Kolejne dodamy niebawem. Miłego oglądania!

Zobacz więcej zdjęć: Runmageddon Rekrut w Gdyni Orłowo 

Skomentuj: Runmageddon Gdynia 2017: wielka galeria uczestników [ZDJĘCIA]

6 komentarzy

 1. Bo nie można zrobić takiej galerii aby wyświetlić od razu np. 100 zdjęć….. przecież nikt nie będzie 500 razy klikać….

 2. Tak jest dużo lepiej 🙂 Dziękujemy za super zdjęcia

 3. Kiedy kolejna partia zdjęć? Bo mąż twierdzi, że był, a dowodów nie ma! 😉

 4. condilla vincent

  Jestem pani CONDILLA VINCENT ze Stanów Zjednoczonych, chcę podzielić się świadectwem mojego życia dla każdego z nich. Byłem żonaty z moim mężem VINCENTEM, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy pojechał na wakacje do Francji, odniósł się do kobiety o imieniu Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie powiedziałem jej o moim problemie. Powiedziała mi, żebym się nie martwiła, że ​​ma podobny problem, i przedstawiła mnie mężczyźnie o imieniu Dr. OMON, który rzucił zaklęcie na swojego byłego chłopaka i sprowadził go po trzech dniach. Maria prosi mnie o skontaktowanie się z dr. OMONEM. Skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić męża, a on prosi mnie, abym nie martwił się, że bogowie jego przodków będą dla mnie walczyć. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach mój mąż zadzwonił do mnie i powiedział, że znów szuka rzeczy u mnie; Zaskoczył mnie, gdy go zobaczyłem, i zaczął wołać o wybaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie w związku z tym, co ten wielki dr OMON zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego e-mailem: (omonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp .. on w tej liczbie. (+2348134046638) Prosimy o kontakt w sprawie wszelkich problemów, takich jak:
  (1) Jeśli chcesz, żeby twój były powrócił
  (2) Jeśli zawsze masz koszmary.
  (3) Chcesz awansować w swoim biurze.
  (4) Jeśli chcesz dziecko.
  (5) leki ziołowe
  (6) Chcesz być bogaty.
  (7) Chcesz zawiązać męża / żonę, aby była jego na zawsze.
  (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej.
  (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą.
  (10) Rozwiązanie skrzynki ETC
  Proszę skontaktować się z nim ponownie pod adresem (omonbabalola@gmail.com) lub whatsApp .. pod tym numerem. (+2348134046638). i bądźcie błogosławieni

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*