fot. Alicja Hinc/ Rodzina Razem

Rodzina Razem czyli festyn rodzinny w Kartuzach [ZDJĘCIA]

Rodzina Razem – pod takim hasłem odbył się festyn rodzinny w Kartuzach. Dla rodzin przygotowano mnóstwo atrakcji, m.in.: losowanie nagród, malowanie twarzy, konkursy i poczęstunek.

Rodzina Razem092

Zdjęcie 92 z 92

fot. Alicja Hinc

Uczestników festynu Rodzina Razem powitał burmistrz Kartuz Mieczysław Gołuński
Myślę że, rodzina to siła. A wtedy jesteśmy mocni kiedy jesteśmy całą rodziną. Tej atmosfery rodzinnej, miłości wzajemnej, szczególnie wam życzę i żebyście rzeczywiście tworzyli tą wspaniałą rodzinę. My tworzymy wspaniałą rodzinę nie tylko mieszkańców gminy Kartuzy ale i Kaszub i Polski. To jest właśnie wspaniałe.”

Festyn rozpoczął się na rynku, tam zebrani ustawili się w korowód i ruszyli ulicami miasta prowadzeni przez orkiestrę dętą. Dotarli do Parku Solidarności a tam czekały na nich atrakcje przygotowane przez organizatora.

Reklamy

W trakcie festynu pod hasłem „Rodzina Razem” rozdano nagrody, a także przygotowano masę atrakcji. Odbywały się koncerty, a animatorzy zadbali o to by każde dziecko otrzymało podarunek i wzięło udział w przygotowanych grach i zabawach. Każdy mógł poczęstować się zupą, chlebem ze smalcem a także słodyczami.

Dzieci mogły wypróbować swoich sił w m.in.: wykonaniu slalomu wraz z rodzicami, drużynowych zadaniach sprawnościowych i rzucaniu do celu. Stanowisko zmieniały charakter co paręnaście minut, dzięki czemu każdy znalazł coś dla siebie.

Zobacz też: Tydzień Kaszubski w Kiełpinie zakończony [ZDJĘCIA]

Skomentuj: Rodzina Razem czyli festyn rodzinny w Kartuzach [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*