Region. Rodzeństwo potrzebuje pomocy. Do kwietnia trzeba zebrać okrągłą sumę

Region. Rodzeństwo potrzebuje pomocy. Do kwietnia trzeba zebrać okrągłą sumę

Trwa zbiórka środków na leczenie rodzeństwa Michała i Nikoli Patok. Chłopiec choruje m. in. na mózgowe porażenie dziecięce, zaś dziewczynka na tzw. dystrofię mięśniową, która bardzo utrudnia jej poruszanie się. Rodzeństwo zakwalifikowało się na operacje w Niemczech, które mają odbyć się w kwietniu 2023 roku. Do tego czasu należy zebrać 250 tys. złotych. Zachęcamy do udziału w zbiórce – nie bądźmy obojętni.

Trwa zbiórka środków na rzecz rodzeństwa Michała i Nikoli Patok z miejscowości Toliszczek (pow. wejherowski). U 14-letniego Michała stwierdzono niedotlenienie okołoporodowe, które spowodowało mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę.

Chłopiec porusza się na wózku inwalidzkim i cierpi z powodu bardzo dużych przykurczy. 12-letnia Nikola zaś choruje na dystrofię mięśniową, to choroba, która bardzo utrudnia poruszanie się. Z dnia na dzień zaś jest coraz gorzej.

Reklamy

-W październiku byliśmy w prywatnej klinice na konsultacji u dr. med. Petera Berniusa w Monachium. Dzieci zostały zakwalifikowane do operacji poprawiającej ich funkcjonowanie. Operacje w Niemczech zostały zaplanowane na kwiecień 2023 roku informują rodzice. – Będziemy wdzięczni za każde, nawet najmniejsze wsparcie.

Na Facebooku uruchomiona została też grupa licytacyjna dla rodzeństwa Michała i Nikoli Patok. Rodzice mają czas do kwietnia, aby zebrać 250 tys. złotych na ich operacje. Nie bądźmy obojętni.

Zbiórkę wesprzeć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*