Region. Paweł Tanajno o „lex TVN”: „Gdybyśmy byli w Sejmie to głosowalibyśmy przeciwko…”

Region. Paweł Tanajno o „lex TVN”: „Gdybyśmy byli w Sejmie to głosowalibyśmy przeciwko…”

Lider Strajku Przedsiębiorców Paweł Tanajno zabrał głos w sprawie głośnej ostatnio ustawy, znanej jako „lex TVN”, uderzającej w popularną stację telewizyjną, niesprzyjającą obecnemu rządowi. Jak ocenia postawę Pawła Kukiza w tej sprawie oraz bierność Konfederacji względem głosowania nad kontrowersyjną ustawą? Zachęcamy do odsłuchania jego wypowiedzi!

Paweł Tanajno, lider Strajku Przedsiębiorców, ugrupowania, które zasłynęło z obrony polskich przedsiębiorstw przed lockdownem, a także gość programu „Pretekst do rozmowy” sprzed kilku tygodni, na łamach portalu zKaszub.info zabrał głos w sprawie głośnej ostatnio ustawy, uderzającej w telewizję TVN. Podkreślił, że partia Strajk Przedsiębiorców zagłosowałaby przeciwko „lex TVN” gdyby miała głos w Sejmie.

 

Lider Strajku Przedsiębiorców odniósł się również do bierności przedstawicieli Konfederacji w temacie „lex TVN”, którzy jego zdaniem stracili tym samym jakąkolwiek wiarygodność. Dodaje też, że Konfederacja to formacja stworzona tylko po to, aby obsługiwać wielomilionową subwencję partyjną, której panuje totalny „miszmasz” jeśli chodzi o poglądy.

 

Paweł Tanajno odniósł się też do opinii, jakie krążą obecnie na temat Pawła Kukiza. Przyznał, że jest mu go żal, ale jednocześnie nie potrafi znaleźć żadnych słów, które mogłyby obronić jego postępowanie jeśli chodzi o „lex TVN”.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*