Przyjaźń. Dziurawa droga po kilku tygodniach od wykonania prac? Radni z klubu M. Zmudzińskiej pytają burmistrza

Przyjaźń. Dziurawa droga po kilku tygodniach od wykonania prac? Radni z klubu M. Zmudzińskiej pytają burmistrza

„Mieszkańcy zgłosili nam niepokojącą sytuację, związaną z ostatnio wykonanymi pracami, polegającymi na utwardzeniu drogi nawierzchnią asfaltową, na ulicy Dworcowej w miejscowości Przyjaźń oraz ze złym stanem tej drogi i dziurami, które się tam pojawiły zaledwie po kilku dniach od przeprowadzonych prac” – pisze w opublikowanym na Facebooku poście żukowska radna Mariola Zmudzińska. Jak do sprawy ustosunkuje się samorząd?

Mariola Zmudzińska, przewodnicząca klubu radnych Nasza Gmina Żukowo opublikowała na swoim Facebooku wpis, dotyczący ulicy Dworcowej w miejscowości Przyjaźń. Chodzi o krytyczny stan drogi, przy której zaledwie kilka tygodni temu wykonywane były prace. Jak przekonuje radna, mieszkańcy wielokrotnie prosili o interwencję w tej sprawie.

-Mieszkańcy zgłosili do klubu radnych Nasza Gmina Żukowo niepokojącą sytuację, związaną z ostatnio wykonanymi pracami, polegającymi na utwardzeniu drogi nawierzchnią asfaltową, na ulicy Dworcowej w miejscowości Przyjaźń oraz ze złym stanem tej drogi i dziurami, które się tam pojawiły zaledwie po kilku dniach od przeprowadzonych prac – pisze M. Zmudzińska. – W związku z wieloma uwagami oraz zastanawiającą kwestią standardu drogi (czy jest zgodny z przyjętymi standardami dla dróg w gminie Żukowo), skierowaliśmy do Pana burmistrza pismo o wyjaśnienia i z nadzieją, iż zawarte w nich pytania i sugestie pozwolą na uniknięcie ww. problemów w przyszłość.

Reklamy

Komentarze na Facebooku pod adresem działań żukowskiego samorządu w zakresie dróg są jednoznaczne.

-Takich przykładów na niedbalstwo jest więcej. Myślę, że płynie to z lenistwa władz gminnych albo co gorsza z niewiedzy, że trzeba dokonywać rzetelnej kontroli tych, co biorą nasze gminne pieniądze z rąk naszych władz – pisze pod postem Marioli Zmudzińskiej jeden z mieszkańców gminy. Poprosiliśmy burmistrza Żukowa o ustosunkowanie się do sprawy również na łamach naszego portalu. Czekamy na odpowiedź.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*