fot. Klub Wolontariatu

Przodkowskie przedszkolaki dla swoich babć i dziadków

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Przodkowie zaprosiły swoje babcie, prababcie, dziadków i pradziadków z okazji ich święta na wyjątkowy występ. Tegoroczny „Dzień Babci i Dziadka połączony z balem karnawałowym” odbył się pod hasłem „odlotowego balu”. Na scenie na hali sportowej wystąpiły ponad 130 przedszkolaki w pięknych i barwnych strojach.

[Not a valid template]Program artystyczno-wokalny przedstawiły poszczególne grupy wiekowe jako kolejne miesiące roku, które były pełne życzeń dla zgromadzonych gości. Życzenia dla babć i dziadków dzieci przygotowały również na każdy dzień tygodnia. Wiersze były przeplatane piosenkami i tańcami. Występ został nagrodzony licznymi brawami.

Dzieci przygotowały niespodzianki dla swoich najbliższych w postaci kalendarzy z odbitymi własnoręcznie ich rączkami. Na uroczystość przybyły zaprzyjaźnione Mama Muminka i Tata Muminka, które towarzyszyły podczas wspólnej zabawy. A dla wszystkich pyszną niespodzianką był ogromny tort.

Po występie była zabawa taneczna oraz konkursy.

Program przygotowały nauczycielki: Gabriela Bielecka, Małgorzata Bronk, Justyna Jóskowska, Renata Sypion i Monika Frankowska. Część taneczną z dziećmi przygotowała Joanna Zięba.

Życzenia dla zgromadzonych gości przekazała dyrektor przedszkola Maria Baranowska. Również włodarz gminy Andrzej Wyrzykowski złożył gościom najlepsze życzenia i potwierdził wspólny wyjazd dla dzieci z ich babciami i dziadkami w czerwcu. Warto wspomnieć, że z inicjatywy wójta co roku odbywa się integracyjny wyjazd – dla dwóch pokoleń dzieci i ich babć oraz dziadków – na terenie gminy Przodkowo.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*