Prowadził pod wpływem narkotyków. Zatrzymała go policja

Prowadził pod wpływem narkotyków. Zatrzymała go policja

W sobotę, 27 stycznia, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renualt. Jak się okazało, 29-letni kierowca był pod wpływem narkotyków. Dodatkowo miał przy sobie narkotyki. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za kierowanie pod ich wpływem i kierowanie kierowanie pod ich wpływem kara pozbawienia wolności do lat 2.

Kartuscy dzielnicowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę renualt. W trakcie rozmowy z kierowcą, funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie. Dodatkowo podczas kontroli znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do kartuskiej komendy. Tam zarówno mężczyzna jak i zabezpieczona substancja zostały poddany badaniu testera Drager, który już po kilku minutach potwierdził zawartość narkotyków w organizmie 29-latka. . Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 

Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za kierowanie pod ich wpływem i kierowanie kierowanie pod ich wpływem kara pozbawienia wolności do lat 2.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*