Prokowo. 30-letni motocyklista trafił do szpitala

Prokowo. 30-letni motocyklista trafił do szpitala

Wczoraj policjanci z kartuskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń 30-letni motocyklista został przewieziony do szpitala.

Wczoraj przed po godzinie 14 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Prokowie (gm. Kartuzy). Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 30-letni mężczyzna, podróżując motorowerem, najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Skoda.

W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń do szpitala przewieziony został 30-letni mężczyzna. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów, miejsca wypadku oraz dokumentację fotograficzną.

Reklamy

-Apelujemy o ostrożność na drodze! Pamiętajmy, warunki jazdy na drogach są zmienne. Wbrew pozorom piękna pogoda często nie ułatwia podróży, ale powoduje rozkojarzenie uczestników ruchu, a oślepiające kierowców słońce może być przyczyną wielu zdarzeń drogowych. Policjanci apelują do kierowców samochodów, motorowerów, ale również innych uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa – mówi Aldona Naczk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*