Tuchom. Wypadek z udziałem motocykla. Ranny został 49-latek

Tuchom. Wypadek z udziałem motocykla. Ranny został 49-latek

We wtorek policjanci z Kartuz pracowali na miejscu wypadku drogowego w Tuchomiu (gm. Żukowo). 19-letni kierowca mercedesa, najprawdopodobniej podczas skręcania w lewo, nie upewnił się i zderzył się z motocyklem, który w tym czasie wyprzedzał samochód. Ranny 49-latek został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło wczoraj przed godziną 9 w Tuchomiu (gm. Żukowo). Jak wstępnie ustalili policjanci, 19-letni kierowca mercedesa, najprawdopodobniej podczas skręcania w lewo, nie upewnił się, w wyniku czego zderzył się z motocyklem, który w tym czasie wyprzedzał samochód.

Ranny 49-letni motocyklista został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierowca mercedesa, jak i kierujący jednośladem byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze. Przyczyną wielu zdarzeń, do których dochodzi na naszych drogach, jest niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego czy też nadmierna prędkość.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*