Pow. kartuski. Weekend z kierowcami pod wpływem alkoholu i narkotyków

Pow. kartuski. Weekend z kierowcami pod wpływem alkoholu i narkotyków

Dzięki weekendowym interwencjom kartuskich policjantów zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców oraz dwóch kierowców, którzy prowadzili będąc pod wpływem narkotyków. Ponadto jeden z nich nie posiadał uprawnień do kierowania. Policja apeluje o trzeźwe myślenie! Jeżdżąc na „podwójnym gazie” zagrażamy nie tylko swojemu życiu i zdrowiu, ale również innym uczestnikom ruchu drogowego.

W miniony weekend kartuscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących oraz dwóch kierowców, którzy prowadzili pojazd będąc pod wpływem narkotyków. Jeden z mężczyzn dodatkowo nie miał prawa jazdy. Pierwszy z nich został zatrzymany w piątkowy wieczór do kontroli drogowej w Kiełpinie. Kierowca audi, 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego dziwnie się zachowywał.

Policjanci sprawdzili trzeźwość mężczyzny, a następnie zbadali go narkotestem. Badanie wykazało, że 27-latek prowadził będąc pod wpływem amfetaminy. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Reklamy

W niedziele wieczorem kartuscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej audi, którym podróżował 33-letni mieszkaniec naszego powiatu. Funkcjonariusze zbadali trzeźwość 33-latka, badanie wykazało, że mężczyzna ma w swoim organizmie około 1 promila alkoholu.

Dzisiaj przed godziną 1 w Kartuzach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. Funkcjonariusze zauważyli dziwne zachowanie mężczyzny. Badanie alkomatem wykazało że 32-latek jest trzeźwy. Mundurowi zdecydowali, że dodatkowo zbadają go narkotestem, który wykazał, że jest on pod wpływem narkotyków. Ponadto podczas kontroli okazało się, że 32-latek nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna odpowie za kierowanie pod wpływem narkotyków.

Ostatni nietrzeźwy kierowca został zatrzymany dzisiaj po godzinie 3 w Kartuzach. Mundurowi zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który kierował volkswagenem będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że ma on w swoim organizmie około 1 promila alkoholu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*