Pow. kartuski. Weekend na drogach. Była „czołówka”, dachowanie i potrącenie pieszej

Pow. kartuski. Weekend na drogach. Była „czołówka”, dachowanie i potrącenie pieszej

Weekend, jak również dzisiejszy poranek nie należały do najspokojniejszych jeśli chodzi o sytuację na drogach pow. kartuskiego. Doszło do kilku zdarzeń, w tym czołowego zderzenia pojazdów oraz potrącenia pieszej 88-letniej kobiety.

W sobotę 18 lutego po godz. 22 w Borkowie (gm. Żukowo) czołowo zderzyły się 2 samochody osobowe. Jak informuje kartuska policja, kierująca alfą 26-latka – mieszkanka pow. kartuskiego podczas wyprzedzania uderzyła czołowo w jadącego z przeciwka nissana, którym kierował 39-letni mężczyzna.

W chwili przyjazdu straży pożarnej, uczestnicy zdarzenia znajdowali się poza pojazdami. Na miejsce przybyli też ratownicy medyczni, którzy zabrali do szpitala 20-letnią pasażerkę nissana.

Reklamy

W niedzielę 19 lutego przed godz. 2.3o w Somoninie doszło do kolizji, w której samochód osobowy zjechał na pobocze i dachował. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.

Dziś po godz. 5 w Żukowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3-ech samochodów. Na miejsce przybyli ratownicy medyczni, którzy jedną osobę zabrali do szpitala. 47-letnia sprawczyni zdarzenia, kierująca autem marki Kia, została ukarana mandatem karnym.

Również dzisiaj tuż przed godz. 6.30 w Przodkowie doszło do potrącenia pieszej – 88-letniej kobiety. Seniorka została przetransportowana do szpitala. Sprawcą zdarzenia był 59-letni mieszkaniec pow. kartuskiego, kierujący samochodem ciężarowym. Był trzeźwy i jak podaje policja, posiadał uprawnienia do kierowania. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala policja.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*