Pow. kartuski. Szansa na założenie własnej firmy – nabór wniosków o dotację lada dzień!

Pow. kartuski. Szansa na założenie własnej firmy – nabór wniosków o dotację lada dzień!

Marzysz o tym, by zostać przedsiębiorcą? Zawalcz o dotację z Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach w wysokości nawet 24 600 złotych! Czasu zostało jednak niewiele, bowiem nabór wniosków odbędzie się już w najbliższy poniedziałek.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy nie podjąć kroków, związanych z uruchomieniem własnego przedsiębiorstwa, mamy dla Ciebie ważną wiadomość – w najbliższy poniedziałek 27 września w kartuskim PUP-ie przeprowadzony zostanie nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej. Czasu zostało niewiele, w związku z czym nie zwlekaj z podjęciem decyzji.

Na tej stronie internetowej (zakładka: dokumenty/bezrobotni i poszukujący pracy) udostępniony jest aktualny druk wniosku o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej wraz z „Zasadami przyznawania osobie bezrobotnej jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kartuzach”. Kwota dotacji wynieść może nawet 24 600 złotych.

Reklamy

Wnioski (na aktualnych drukach) należy wrzucać do skrzynki podawczej, ustawionej w wiatrołapie budynku Urzędu Pracy w Kartuzach w dniu 27 września 2021 roku w godz. od 8 do 15. Wnioski złożone innego dnia, niż 27 września 2021 roku oraz na nieaktualnych drukach (tj. w wersji innej aniżeli z dnia 08 lutego 2021 roku) nie będą rozpatrywane. Oceniane będą tylko wnioski kompletne.

Informacje o naborze znaleźć można również TUTAJ.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*