Pow. kartuski. Długi weekend – narkotykowy weekend. Zatrzymano aż 5 osób

Pow. kartuski. Długi weekend – narkotykowy weekend. Zatrzymano aż 5 osób

Podczas minionego długiego weekendu w pow. kartuskim złapano aż 5. osób, które miały przy sobie narkotyki – amfetaminę lub marihuanę. Najmłodsza z nich to 18-latek. Policja zatrzymała go w piątek w nocy w Kartuzach.

Pierwszą osobę z narkotykami zatrzymano w czwartek około godziny 8 w Garczu (gm. Chmielno). To 37-letnia kobieta, która miała przy sobie około 2,7 grama amfetaminy. Kolejna osoba, posiadająca narkotyki, również została zatrzymana w Garczu – około godziny 23. Była to również 37-letnia kobieta, posiadająca niewielkie ilości amfetaminy.

Trzecią osobę zatrzymano w piątek po godzinie 1 w nocy w Kartuzach. To 18-latek, który miał przy sobie niewielkie ilości amfetaminy i marihuany. Czwartą osobę policja zatrzymała w Lniskach (gm. Żukowo). Był to 26-letni mężczyzna, który miał przy sobie amfetaminę i marihuanę.

Reklamy

Ostania z zatrzymanych w długi weekend osób, które miały przy sobie narkotyki, to 24-letni mężczyzna. Policjanci uchwycili go w Dzierżążnie (gm. Kartuzy). Miał on przy sobie około 5 gramów amfetaminy. Jak mówi Aldona Domaszk z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*