Pow. kartuski. Darczyńcy „Szlachetnej Paczki” poszukiwani. Akcję wspiera Anna Lewandowska

Pow. kartuski. Darczyńcy „Szlachetnej Paczki” poszukiwani. Akcję wspiera Anna Lewandowska

Już 10 i 11 grudnia w całej Polsce odbędzie się Weekend Cudów. To cudowny czas, kiedy wiele rodzin i osób samotnych otrzyma paczki, które mogą zmienić ich życie na lepsze. Ciągle jednak, m.in. w pow. kartuskim, brakuje darczyńców. To w dużej mierze dzięki nim niesiona jest szlachetna pomoc. Działania „Szlachetnej Paczki” wspiera m. in. Anna Lewandowska.

W pow. kartuskim działa pięć rejonów: Chwaszczyno, Kartuzy, Sierakowice, Sulęczyno i Żukowo. W każdym z nich niesiona już niedługo będzie wspaniała pomoc.

A to wszystko właśnie w dużej mierze dzięki darczyńcom: firmom, jak i osobom prywatnym, szkołom, grupom znajomych czy studentów. Darczyńcą może być każdy, a warto dzielić się dobrem!

Reklamy

Wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybrać zakładkę „Wybieram rodzinę” i dalej serwis poprowadzi Cię dalej! To niesamowicie proste, a efekt, czyli niesiona pomoc, jest czymś niezwykłym.

Wolontariusze „Szlachetnej Paczki” codziennie dodają nowe rodziny. Im szybciej wybierzesz – tym więcej czasu masz na przygotowanie paczki i więcej osób możesz zachęcić do pomocy.

Ty też możesz przygotować „Szlachetną Paczkę” i inspirować do tego innych! Wystarczy zebrać krewnych, przyjaciół, współpracowników, znajomych ze szkoły czy uczelni, wybrać rodzinę i zadbać o skompletowanie niezbędnych produktów.

Zorganizowane wsparcie trafi do rodzin w wyjątkowym okresie – tuż przed świętami, podczas tzw. Weekendu Cudów. To dla najbardziej potrzebujących szansa na chwilę oddechu, odpoczynku od obaw i strachu przed kolejnym dniem.

Nadzieja na dobre chwile, czasem pierwsze od lat, bo „Szlachetna Paczka” to nie tylko pomoc materialna. To przede wszystkim pokazanie najbardziej potrzebującym, że nie są sami.

-Ty też możesz pomóc! Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę, której chcesz pomóc. Każda pomoc jest na wagę złota – apeluje Anna Lewandowska.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*