Gm. Somonino. Potańcówka pod Szadym Bukiem pod znakiem zapytania?

Gm. Somonino. Potańcówka pod Szadym Bukiem pod znakiem zapytania?

Organizacja kultowej Potańcówki pod Szadym Bukiem w gminie Somonino, ze względu na ograniczone fundusze, stoi w tym roku pod znakiem zapytania. Inicjatorzy wydarzenia jednak nie poddają się i szukają sponsorów oraz darczyńców, którzy chcieli pomóc. „Za każdy najdrobniejszy gest z serca dziękujemy” – podkreślają.

Jak informuje w mediach społecznościowych Wiejska Kuźnia Pamięci, dofinansowanie otrzymane od gminy w tym roku na organizację kultowej Potańcówki pod Szadym Bukiem nie wystarczy i jest to zaledwie „kropla w morzu potrzeb”.

Tym samym poszukiwani są sponsorzy, którzy zechcieliby wesprzeć organizację wydarzenia. Inicjatorzy popularnej potańcówki podkreślają, iż wsparcie przyda się z każdej strony.

Reklamy

W zamian oferują zaś zamieszczenie informacji o udzielonej pomocy finansowej we wszystkich materiałach graficznych, związanych z wydarzeniem, a także przygotowanie miejsca na reklamę promocyjną darczyńców podczas potańcówki.

Zobacz również: Tłumnie na zabawie pod „Szadym Bukiem” (zdjęcia)

-Szukamy sponsorów i serdecznych darczyńców. Za każdy najdrobniejszy gest z serca dziękujemy – piszą. Szczegóły omówić można z Agnieszką Gleinert-Pobłocką pod numerem telefonu: 536 760 710

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*