Pow. kartuski. 3. kierowców „pod wpływem” i jeden z narkotykami

Pow. kartuski. 3. kierowców „pod wpływem” i jeden z narkotykami

W miniony weekend sporo się działo nie tylko jeśli chodzi o wydarzenia kulturalne, ale również – niestety – na drogach. Zatrzymano 3. kierowców, którzy prowadzili pojazd po spożyciu alkoholu, a także jednego z narkotykami. Kierowcom „pod wpływem” zatrzymano prawo jazdy.

Pierwszego kierowcę zatrzymano w piątek 29 lipca po godzinie 20 w Żukowie. 24-latek z pow. kartuskiego miał przy sobie 15 gramów marihuany.

Drugiego kierowcę zatrzymano w sobotę 30 lipca po godzinie 15 w Lesznie Kartuskim (gm. Kartuzy). 52-latek z pow. kartuskiego, kierujący oplem, miał w organizmie około 2 promili alkoholu.

Reklamy

Trzeciego z kierowców uchwycono w niedzielę 31 lipca przed godziną 4 nad ranem w Kartuzach. 34-latek z pow. kartuskiego, kierujący fiatem, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Czwartego kierowcę zatrzymano również w niedzielę w godzinach wieczornych w Żukowie. 52-latek z pow. kartuskiego, kierujący volkswagenem, miał w organizmie ponad promil alkoholu. Wszystkim kierowcom „pod wpływem” zatrzymano prawo jazdy. Za jazdę w tym stanie grozi im do 2. lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*