Poręby. Poważny wypadek. Jedna osoba poszkodowana – AKTUALIZACJA

Poręby. Poważny wypadek. Jedna osoba poszkodowana – AKTUALIZACJA

Dziś rano doszło do wypadku drogowego w Porębach (gm. Sierakowice). Na tę chwilę wiadomo, że poszkodowana została jedna osoba. Działania na miejscu wciąż trwają.

Jak mówi Marek Szwaba z Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, do zdarzenia doszło dziś przed godz. 8 w Porębach (gm. Sierakowice) na drodze W214, a z najnowszych informacji wynika, że brały w nim udział 2 samochody osobowe i 2 ciężarowe.

Jedna osoba z samochodu osobowego została poszkodowana. Akcja służb ratunkowych na miejscu zdarzenia wciąż trwa. Więcej szczegółów, dotyczących wypadku, znanych będzie wkrótce.

Reklamy

AKTUALIZACJA godz. 13.50 – Mundurowi wstępnie ustalili, że 56-letni kierowca ciężarowego mercedesa, jadąc z Sierakowic w kierunku Lęborka, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków, gwałtownie zahamował, częściowo zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącą w kierunku Sierakowic 27-letnią kierującą peugeotem.

W tym samym czasie kierowca mercedesa uderzył w jadącego przed nim forda, który następnie wjechał w tył ciężarowego mana. Na badania do szpitala została przewieziona 27-letnia kierująca peugeota. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz 12 punktami karnymi.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*