Migi. „Czołówka” z udziałem dwóch samochodów osobowych. Są ranni – AKTUALIZACJA

Migi. „Czołówka” z udziałem dwóch samochodów osobowych. Są ranni – AKTUALIZACJA

Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło dziś w Migach (gm. Sierakowice). Akcja strażaków na miejscu wciąż trwa. AKTUALIZACJA – do szpitala trafiły dwie osoby – 28-latek oraz 66-latka. Policja wyjaśniła szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło po godz. 17.30 w Migach (gm. Sierakowice). Czołowo zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Jak podaje kartuska straż pożarna, trzy osoby są ranne, jednak na ten moment nie wiadomo, czy wszystkie zabrano do szpitala.

Akcja straży pożarnej na miejscu zdarzenia wciąż trwa. W działach biorą udział strażacy z Kartuz oraz 3 zastępy druhów z Sierakowic.

Reklamy

AKTUALIZACJA  –  godz. 19.45 – Policjanci wstępnie ustalili, że 23-letni kierowca volkswagena, jadąc od strony Sierakowic w kierunku Lęborka, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków.

Aby uniknąć zderzenia z poprzedzającym go samochodem, gwałtownie zahamował, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu i i zderzył się z prawidłowo jadącym w kierunku Sierakowic 28-letnim kierowcą auta marki Dacia.

W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń do szpitala przewieziony został 28-letni kierowca pojazdu marki Dacia oraz 66-letnia pasażerka tego pojazdu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*