Polacy łysieją na potęgę! Lekarstwem tatuaż? [WIDEO]

Polacy łysieją na potęgę. Czy lekarstwem na brak włosów może być tatuaż? zobacz sposoby radzenia sobie z łysieniem!

fot. Licencja Pixabay

  dostarczył infoWire.pl

  dostarczył infoWire.pl

  dostarczył infoWire.pl

problemem łysienia zmaga się coraz więcej osób. Powoduje ono nie tylko zmiany w wyglądzie, lecz często także kompleksy. Na szczęście skutki łysienia można złagodzić. Sprawdź, jak to zrobić.

Problem łysienia dotyka przede wszystkim mężczyzn. Niektórzy godzą się z ubytkami lub całkowitym brakiem włosów, inni – próbują swoją przypadłość ukryć. Sposobów jest wiele. Na rynku są dostępne różne zasypki, peruki czy – podobne do nich – tzw. systemy włosów. Wielu mężczyzn narzeka jednak, że są to rozwiązania niewygodne i utrudniają uprawianie sportu. Kolejna opcja to przeszczep włosów, ale on z kolei sprawdza się wtedy, kiedy proces łysienia dopiero się rozpoczyna, poza tym po zabiegu pozostają blizny. Jeszcze inną możliwością jest mikropigmentacja.

Zobacz też: Polacy to kawosze? Przeciętnie na głowę przypada 3 kg kawy rocznie!

– Jest to pewnego rodzaju tatuaż wykonany nieco bardziej powierzchownie (głównie w naskórku), który imituje krótko ogolone włosy – mówi w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl linergistka Agnieszka Zapała, właścicielka Centrum Mikropigmentacji. – Efekt jest w zasadzie natychmiastowy. Po tygodniu od wykonania pierwszego zabiegu na głowie pojawiają się »włosy«”Jak zauważa specjalista ds. mikropigmentacji skóry głowy Kuba Damore-Krekora: – Mikropigmentacja poprawia jakość życia i podnosi pewność siebie.

Skomentuj: Polacy łysieją! Lekarstwem tatuaż? [WIDEO]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*