GKS Żukowo przegrało ostatni mecz sezonu [ZDJĘCIA]

Ostatni mecz GKS Żukowo w tym sezonie zakończył się porażką. Ciężko jednak mówić o zaskoczeniu, szczypiorniści z Żukowa walczyli bowiem z liderem I ligi – zespołem Spójnia Gdynia.

Ostatni mecz GKS

Szczypiornistom z Żukowa nikt jednak nie odmówi walki. Mimo znacznej przewagi lidera GKS dzielnie wyrywał kolejne bramki. Niestety to nie wystarczyło, aby zatrzymać zmotywowanego przeciwnika z Gdyni. Po pierwszej połowie meczu na tablicy widniał wynik 17:9.

Druga połowa przyniosła jeszcze sporo bramek, niestety zdecydowaną ich większość zdobyła drużyna Spójni Gdynia. Lider I ligi oddalił się w końcówce meczu o kilkanaście oczek, i nie było już mowy o zrywach GKS-u. Mecz zakończył się wynikiem 31:17.

Przejdź do: GOSRiT el professional Luzino wygrywa w finał wojewódzki XXXIII Turnieju Piłkarska Kadra Czeka

Ostatni mecz żukowskich szczypiornistów w tym sezonie przyniósł jednak również pozytywne emocje. Osiągnięto minimalny cel jakim było utrzymanie się w I lidze. Kolejny sezon przyniesie z pewnością równie wielkie emocje.

Skomentuj: GKS Żukowo przegrało ostatni mecz sezonu [ZDJĘCIA]