Noc pod Gwiazdami 2019! W Sierakowicach wystąpią m.in. Kasia Kowalska i Tabu [ZAPOWIEDŹ]

Noc pod Gwiazdami 2019! W Sierakowicach wystąpią m.in. Kasia Kowalska i Tabu [ZAPOWIEDŹ]

Tegoroczna edycja Nocy pod Gwiazdami obfitować będzie w różne atrakcje! Na scenie w Sierakowicach wystąpią m.in. Anna Karwan oraz Kasia Kowalska. Impreza połączona będzie z obchodami 120-lecia istnienia Banku Spółdzielczego w Sierakowicach, a całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie Festiwal Kolorów.

Sierakowicka Noc pod Gwiazdami odbędzie się w piątek, 16 sierpnia w Amfiteatrze Szerokowidze. W tym roku wydarzenie będzie organizowane razem z Bankiem Spółdzielczym w Sierakowicach, który obchodzi 120-lecie swojej działalności. Imprezę o godzinie 18.00 rozpocznie lokalny rockowy zespół The Mind Seekers. Na scenie wystąpi także grupa Tabu, a ich koncertowi towarzyszyć będzie Eksplozja Kolorów. W nieco inne klimaty wprowadzą nas tego wieczoru wyjątkowe kobiety. Ania Karwan, która z przytupem w 2019 roku wchodzi ze swoją debiutancką płytą na polską scenę muzyczną, oraz gwiazda wieczoru- Kasia Kowalska. Jej piosenki zna zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie. W ubiegłym roku wydała nową płytę, która i tym razem nie zawiodła fanów artystki. Dodatkowo dla gości przygotowane będą dmuchańce, tort urodzinowy oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Gwiazdy tegorocznej Nocy 

Anna Karwan – finalistka 7. edycji The Voice of Poland już 15 lutego wyda swoją debiutancką płytę! Znana z brawurowego wykonania „Purple Rain”, teraz podbija stacje radiowe. Jej utwór „Głupcy” odnotował ponad 7,5 mln odsłon na YouTubie. Mając 15 lat, wystąpiła w programie TVN Droga do gwiazd. Następnie śpiewała m.in. w restauracjach i na weselach. Zanim rozpoczęła solową karierę muzyczną, śpiewała w chórkach u Ani Dąbrowskiej, Moniki Brodki, Andrzeja Piasecznego, Pauliny Przybysz, Kasi Cerekwickiej, Stanisława Soyki i Ani Wyszkoni. W 2010 wygrała jeden z odcinków „Szansy na sukces”, a w 2011 została półfinalistką drugiej edycji programu rozrywkowego Polsatu „Must Be the Music. Tylko muzyka”.

 

Kasia Kowalska-pierwszy debiutancki album Kasi pt. „GEMINI” ukazał się 12 września 1994 roku. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez świat muzyczny i znalazła wierną rzeszę nabywców, uzyskując w krótkim czasie status złotej, a następnie platynowej płyty (ponad 300 tys. sprzedanych egzemplarzy)! Będąc nastolatką, na swoim koncie miała już koncerty z Ewą Bem (Dziennik mej podróży), nieco później wspólną trasę z Edytą Bartosiewicz, podczas której promowała swoją pierwsza płytę, a także kilka koncertów przed Bobem Dylanem, które dla debiutującej wtedy Artystki z pewnością były wielkim wyróżnieniem. Już wtedy na koncie Kasi znalazło się wiele prestiżowych nagród, m.in. Fryderyk ’94 w kategorii Debiut Roku, czy tytuł Największej Nadziei Polskiego Rocka od miesięcznika „Tylko rock”. Podczas finału Ogólnopolskiego Plebiscytu Rozgłośni Radiowych TOP ’94 otrzymała nagrody w kategoriach: Debiut ’94 i Przebój roku! Pierwszy debiutancki album Kasi pt. „GEMINI” ukazał się 12 września 1994 roku. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez świat muzyczny i znalazła wierną rzeszę nabywców, uzyskując w krótkim czasie status złotej, a następnie platynowej płyty (ponad 300 tys. sprzedanych egzemplarzy)!

Tabu – Zespół istnieje od 2003 roku. Ma na koncie 4 albumy studyjne oraz jeden koncertowy zarejestrowany podczas przystanku Woodstock w 2014 roku. Na przełomie swojej 15 letniej historii Tabu zagrało ponad 1000 koncertów w kilku krajach! Siła zespołu to przede wszystkim melodyjne, oparte na rytmie reggae piosenki oraz energiczne koncerty z świetną sekcją dętą. Kapela jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim. Aktualny skład zespołu to: Rafał Karwot (śpiew), Marcin Suchy (gitara i śpiew), Kamil Machulec (gitara), Łukasz Kulikowski (bas), Marcin Kisiel (perkusja), Adrian Burczy (instr. klawiszowe), Marcin Nyrek (puzon), Kacper Skoneczny (trąbka), Radosław Drobczyk (saksofon), Bartosz Oleś (inżynier dźwięku).

The Mind Seekers – historia belfra, mundurowego i dwóch handlowców, którzy w pewnym momencie dorosłego życia postanowili poszukać w muzyce odpowiedzi na kilka ważnych pytań w życiu. Szukają brzmienia starych dobrych lat, gdy rock rodził się w zakamarkach garaży od Ameryki po Europę. Grają z pasją własne kawałki, bo wierzą, że tylko tak można się czegoś o sobie dowiedzieć. W składzie zespołu: Adrian Klawikowski (autor tekstów, muzyki, wokalista i gitarzysta), Bartek Kowal (gitarzysta), Jachu Wróbel (perkusista) i Wiechu Górski (basista).

Reklamy


 

Więcej informacji na stronach: 

https://www.facebook.com/events/2036197833356232/
https://www.facebook.com/events/3150690935018588/

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*