Już w tę sobotę kolorowa Noc pod Gwiazdami!

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez odbywających się w Sierakowicach. Gwiazdami sobotniego wieczoru będzie zespół Loka oraz Sarsa. Prócz tego, po raz pierwszy odbędzie się Eksplozja Kolorów.

Noc pod Gwiazdami 2018 Sierakowice fot. Piotr Chistowski /zKaszub.info

Sierpniowa Noc pod Gwiazdami to świetna okazja do posłuchania dobrej muzyki w wykonaniu miejscowych artystów oraz ogólnopolskich gwiazd. W tym roku na deskach Amfiteatru „Szerokowidze” zagości Pivnic Band, The Mind Seekers, Etna Kontrabande oraz Loka. Gwiazdą wieczoru będzie zaś Sarsa

Noc pod Gwiazdami 2018 – będzie kolorowo!

Tegorocznej edycji Nocy pod Gwiazdami, po raz pierwszy towarzyszyć będzie Eksplozja Kolorów. Zabawa związana z wyrzucaniem w powietrze kolorowych proszków w ostatnich latach zyskała cała sporą popularność w Polsce i na świecie. Dotychczas by uczestniczyć w Eksplozji Kolorów, należało wybrać się do Żukowa lub Trójmiasta. W sobotę, wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zabawie w Sierakowicach. Proszki zakupić będzie można na miejscu już od godz. 17.00. Wyrzuty odbywać będzie się co pół godziny: 19.00, 19:30, 20:00 i 20:30. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Noc pod Gwiazdami rozpocznie się punktualnie o godzinie 19.00. Nie może Cię tam zabraknąć!

Noc pod Gwiazdami 2018 Sierakowice

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*